Loading...

Produkty M-Tech

Liczba produktów w ofercie: 109

Pokazano 1-20 z 109 pozycji

Aktywne filtry

Producent oświetlenia samochodowego M-Tech

Firma M-Tech opiera się na strategii łączenia profesjonalizmu, umiejętnej orientacji na rynku i dobrych relacji biznesowych, które przekładają się na produkty wysokiej jakości. Firma działa na rynku od 2007 roku i stawia na długofalowe relacje biznesowe. Zaowocowały one ogromnym rozwojem i dostępnością na 5 kontynentach w ponad 60 krajach. Dodatkowo, producent może pochwalić się ponad 3 tysiącami referencji pod własną marką. Dzięki nim udało mu się założyć jedną z filii firmy w Azji. Jednak to nie wszystko, ponieważ stale są rozwijane rozwiązania technologiczne, mające na celu poprawę wydajności lamp inspekcyjnych, żarników ksenonowych, żarówek samochodowych i innych produktów oświetleniowych. Przykładem jest zastosowanie lamp z własnej serii produkcyjnej Powertec. 

 

Producent oświetlenia samochodowego M-Tech tworzy produkty mające zastosowanie w takich pojazdach jak: samochody osobowe, samochody ciężarowe, motocykle i skutery. Są to głównie:

 

Parametry produktów marki M-Tech

M-Tech oferuje szeroką gamę produktów związanych z oświetleniem, dlatego opisanie ich wszystkich szczegółowo jest niemożliwe. Temperatura barwowa produktów oświetleniowych mieści się w granicach 2700-12000K. Skupienie źródła światła występuje w 4 typach SPOT, COMBO, FLOOD, a także DRIVING BEAM. Dużą popularnością cieszą się palniki ksenonowe Basic oraz Premium. Marka M-Tech oznacza swoje produkty, które posiadają oznaczenia homologacji takich jak: E1, E4, E8, E13. Do bezpiecznego działania produktów oświetleniowych, niezbędna jest również technologia odprowadzania ciepła, która to występuje w formie Active Air. Dzieli się ona na chłodzenie aktywne i pasywne. Ceniąc produkty i doświadczenie na rynku firmy M-Tech postanowiliśmy umieścić w ofercie sklepu MOTO FENEK wiele produktów z ich asortymentu. Są to w głównie zestawy oświetleniowe, a także lampy inspekcyjne. Asortyment z uwagi na nasze ambicje jest stale aktualizowany i poszerzany w trosce o dostarczenie jak najlepszych usług.