Loading...

Długo możemy przekonywać naszych Klientów o tym, dlaczego właśnie z naszej, a nie innej, konkurencyjnej oferty powinieneś skorzystać. Każdy sprzedawca posiada swoje argumenty, które częściowo się pokrywają. Są słuszne i trafne, mamy również nadzieję, że prawdziwe, bo właśnie te ostatnie wskażemy, wyjaśniając słuszność zakupów w MOTO FENEK.

Dlaczego MOTO FENEK?

PASJA DO MOTORYZACJI NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA CIEKAWĄ OFERTĘ PRODUKTÓW.

To uczucie, kiedy dziecko wchodzi do sklepu po sufit wypełnionego najlepszymi zabawkami – właśnie takie uczucie czują pasjonaci motoryzacji, mogąc wybierać w najlepszych produktach, aby wyposażyć własny sklep. Te „dzieci” to my. Wiemy, czego chcemy, co potrzebujemy i będziemy to mieć w naszej ofercie za wszelką cenę. Nasza pasja do motoryzacji zmotywowała nas do stworzenia sklepu i ta sama pasja towarzyszy nam w kompletowaniu oferty. Sprawdź, co cieszy pasjonatów i czy Ty też chcesz to mieć, śledząc naszą ofertę.

NIE BOIMY SIĘ SZUKAĆ OFERT ZA GRANICĄ

„Dobre, bo polskie”? Bardzo w to wierzymy, dlatego duża część naszych produktów to najlepszej jakości polskie narzędzia, akcesoria i dodatki. Wiemy jednak, że również rynki zagraniczne mają ciekawe akcesoria motoryzacyjne do zaoferowania. Z tego powodu przeszukujemy gąszcz ofert w różnych zakątkach świata, aby podzielić się nimi z naszymi Klientami.

NIE MUSISZ SIĘ ZNAĆ – MY SIĘ ZNAMY

Oczywiście, że każdy produkt zakupiony u nas można zwrócić, ale po co? Jeżeli nie masz pewności czy dany przedmiot, narzędzie lub kosmetyk do samochodu będzie właściwy dla Twojego pojazdu – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Lubimy rozmawiać o naszych produktach i chętnie podpowiemy, jaki wybór będzie najtrafniejszy. W pełni bezpieczne zakupy tylko w MOTO FENEK.

Ponadto dbamy o to, aby nasza oferta była:

Konkurencyjna cenowo – możesz liczyć na dobre ceny, atrakcyjne promocje sezonowe oraz zniżki dla stałych klientów oraz na zakupy hurtowe

Kompleksowa – nie musisz szukać różnych produktów motoryzacyjnych na wielu sklepach. Dbamy o kompleksowość naszej oferty, więc znajdź wszystko, czego potrzebujesz.

Aktualna – jeżeli produkt jest w ofercie naszego sklepu, oznacza, że jest dostępny. Nie będziesz więc musiał czekać długo na wysyłkę.

Szczegółowo opisana – wszystkie parametry produktów oferowanych przez MOTO FENEK znajdziesz w opisie produktu. Dokładamy starań, aby każdy produkt był dokładnie opisany.

Dopasowana do realnych potrzeb rynku – nie sztuką jest mieć wiele produktów, sztuką jest wybrać te, które odpowiadają na realne potrzeby Klientów – na takie produkty stawiamy w MOTO FENEK.

Jesteśmy pewni, że pierwsze zakupy w naszym sklepie internetowym potwierdzą nasze priorytety i argumenty, które przedstawiliśmy, aby przekonać Was do naszej oferty. Jeżeli nie znalazłeś tego, czego szukasz – napisz do nas, chętnie rozejrzymy się za najlepszą ofertą dla Ciebie.