Loading...

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 41,00 zł - 227,00 zł

Rodzaj żarówki

Rodzaj żarówki

Zestawy oświetlenia LED

Liczba produktów w ofercie: 19

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Rozwój oświetlenia wymaga nowego podejścia

Wraz z postępem technologicznym rośnie zapotrzebowanie na tworzenie bardziej efektywnych produktów. Prawidłowe oświetlenie jest bardzo ważną częścią, nie tylko w motoryzacji, ale również w wielu kategoriach życia. Poniższy artykuł przybliża najważniejsze kwestie dotyczące samochodowych zestawów oświetlenia LED

 

Zestawy oświetlenia LED - charakterystyka

Używanie zestawów oświetlenia LED ma swoje uzasadnienie dzięki swoim właściwościom. Największymi zaletami są:

  • dużo większa żywotność - niż w przypadku starszych odpowiedników. To jedna z największych zalet, ponieważ ma to pozytywne przełożenie w trzech kluczowych kategoria: jasność strumienia światła, jego energooszczędność (nawet do 80% w porównaniu do starszych form oświetlenia) i okres żywotności (parędziesiąt tysięcy godzin świecenia o porównywalnej jakości nawet pod koniec swojej użyteczności). Dzięki odpowiednio wysokiej temperaturze są w stanie dobrze imitować światło dziennie. 
  • łatwość w instalacji - większość tego typu zestawów nie dość, że nie wymaga specjalistycznej wiedzy przy montowaniu, to jeszcze nie potrzebuje dostosowania całego układu elektronicznego samochodu. 
  • wysoka jakość wykonania - która pozwala na bezproblemowe działanie nawet w trudnych warunkach. Oczywiście trzeba zachować uwagę przy wkręcaniu (wystarczy założyć rękawiczki lub nie mieć wilgotnych dłoni) oraz starać się używać żarówek zgodnie z ich przeznaczeniem. 
  • bezpieczeństwo użytkowania - efektywne działanie jest możliwe do uzyskania w sporej mierze dzięki pozbyciu się wszelkich szkodliwych substancji typu rtęć. Znaczna ilość zestawów oświetlenia LED posiada dodatkowo zamontowany system chłodzenia

 

Oferta MOTO FENEK - zestawy oświetlenia LED

MOTO FENEK posiada w asortymencie wiele zestawów o ściśle określonej specyfice (w tym zestawy oświetlenia LED). Pozwalają one na bezproblemowe przekształcenie zwykłego oświetlenia, czy też halogenowego w oświetlenie LED. Zestawy posiadają w zestawie potrzebne okablowanie, wszelkie elementy potrzebne do montażu oświetlenia, a także szczegółową instrukcję, która zawiera odpowiedź na nurtujące pytania.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych zestawów oświetlenia LED:

Zestaw oświetlenia LED M-Tech H4 LSC pozwala na prostą zmianę ze standardowego oświetlenia, do ledowego. Dzięki wykonaniu z wytrzymałych materiałów, wysokiej liczbie lumenów oraz braku ingerencji w elektronikę pojazdu, pozwala na znaczące podniesienie komfortu i bezpieczeństwa jazdy stosunkowo niewielkim kosztem. Producent zawarł w zestawie 2 sztuki diod, aby można było wymienić źródło światła bez odczuwania widocznej różnicy w jasności światła. Żywotność oświetlenia w zestawie jest oceniania na około 30 tysięcy godzin. Produkt nie posiada homologacji.

LINK: https://motofenek.pl/zestaw-oswietlenia-m-tech-h4-lsc.html

Zestaw oświetlenia M-Tech H7 LSG został stworzony z myślą o poprawie jakości oświetlenia. Zawiera on wszystko co potrzebne, do konwersji na technologię LED. Dzięki natężeniu światła równemu wartości 5000 lumenów, pozwala na zwiększenie widoczności dla kierowcy. Produkt nie posiada homologacji.

LINK: https://motofenek.pl/zestaw-oswietlenia-m-tech-h7-lsg.html