Loading...

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 102,00 zł - 569,00 zł

Lampy Light Bar

Liczba produktów w ofercie: 10

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Zalety użytkowania lamp Light Bar

Korzyści z używania lampy Light Bar jest bardzo wiele, ale warto skupić się na nieco bardziej konkretnych określeniach. Tego typu oświetlenie jest mniej męczące dla wzroku, co ma znaczenie szczególnie podczas dłuższych podróży. Pomocne w personalizacji jest dobranie odpowiedniej barwy koloru światła. Najczęściej stosowane są lampy o temperaturze zbliżonej do światła dziennego (około 4000K). Dzięki skoncentrowanej formule posiadają one szeroką emisję światła, przy jednoczesnym zapewnieniu jednorodnego światła. 

Ponadto, lampy Light Bar przyciągają wzrok dzięki wyróżniającemu się kształtowi (w niektórych modelach). Aby zapewnić elastyczność w użytkowaniu, posiadają również odpowiednio długi kabel połączeniowy. Dla osób, które nie lubią, gdy brud osadza się mocno, mamy dobrą wiadomość. Większość z lamp posiada konstrukcję bez ram. Dzięki mocnej aluminiowej obudowie pozwala na znaczne ograniczenie niekorzystnego wpływu wstrząsów. Większość lamp Light Bar spełnia normę IP67, która to określa pyłoszczelność. Dodatkowo są one odporne na zachlapania wodą, co ma znaczenie, jeśli zaskoczy nas deszcz. 

Wyżej wymienione właściwości prowadzą do jednego zasadniczego wniosku: lampy Light Bar są bardzo uniwersalne. Przydadzą się zarówno do użytku własnego, jak i w trudniejszych warunkach. Można ich bezpiecznie używać, a nadto są łatwe w utrzymaniu w czystości. 

 

Lampy Light Bar w sklepie MOTO FENEK 

MOTO FENEK posiada w ofercie kilka ciekawych propozycji dotyczących lamp Light Bar. Posiadają one różną moc i rozmiar, aby dostosować się możliwie jak najlepiej do potrzeb użytkowników. 

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych produktów lamp Light Bar:

LINK: https://motofenek.pl/lampa-led-light-bar-102-led-osram-306w-47-.html

LINK: https://motofenek.pl/lampa-led-light-bar-78-led-osram-234w-36-a.html

LINK: https://motofenek.pl/lampa-led-light-bar-led-osram-180w-28-.html

LINK: https://motofenek.pl/lampa-led-light-bar-18-led-osram-54w-9-.html