Loading...

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 24,00 zł

Przepuszczalność światła

Przepuszczalność światła

Folie do szyb samochodowych

Liczba produktów w ofercie: 12

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Korzyści z używania folii do przyciemniania szyb 

Dbanie o komfort wewnątrz samochodu to podstawa bezpiecznej i przyjemnej jazdy. Jednymi z akcesoriów, które pomogą podnieść komfort podróży są folie do przyciemniania szyb. Niektórzy producenci dołączają do aut fabrycznie wyprodukowane przyciemnione szyby. Jednak takie rozwiązanie ma swoją cenę, a i ich jakość nie zawsze jest adekwatna, do faktycznego stanu. Dlatego warto rozważyć zakup folii do przyciemniania szyb w sklepie. Generują one szereg zalet dla pasażerów i kierowcy. Oprócz tej najbardziej oczywistej, czyli zmniejszenia dopływu światła do pojazdu i mniejszego nagrzania można jeszcze wyróżnić parę innych mniej znanych, aczkolwiek również przydatnych.

Używając odpowiedniej folii do szyb samochodowych jesteśmy w stanie zachować większą prywatność we wnętrzu pojazdu. Ułatwi to również ukrycie kosztownych rzeczy przed wzrokiem zbyt “ciekawskich” osób, a jak wiadomo okazja czyni złodzieja. Zamontowanie folii pozwala również na uzyskanie lepszego efektu wizualnego samochodu. Profesjonalna folia do szyb samochodowych daje również ochronę przed promieniowaniem UV. Samodzielne (i prawidłowe) zamontowanie folii do przyciemniania szyb jest jak najbardziej możliwe. Aczkolwiek, aby to zrobić, należy działać zgodnie z kilkoma zasadami, mając w zanadrzu profesjonalne narzędzia. 

 

Krótkie kompendium wiedzy o foliach do szyb samochodowych

Producenci folii stosują skalę procentową, która pozwala określić, z jaką przepuszczalnością światła mamy do czynienia. W ofercie najmniej przepuszczalne folie do szyb samochodowych posiadają wartość 5%. Jest to jedna z najbardziej ciemnych folii oferowana na rynku, z zewnątrz pojazdu praktycznie nie da się nic zobaczyć. W Polsce według norm dla przednich szyb bocznych i przedniej szyby minimalna przepustowość światła wynosi 70%. Tylne szyby nie mają takiego limitu, aczkolwiek warto, by przepuszczały choć minimalny procent światła, dla zwiększenia pola widoczności kierowcy. 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego MOTO FENEK. Posiadamy rozbudowaną ofertę folii do szyb samochodowych, która stale jest zwiększana. Poniżej przykładowe folie do szyb:

LINK: https://motofenek.pl/folia-do-przyciemniania-szyb-05x3m-30-czarna.html

LINK: https://motofenek.pl/folia-do-przyciemniania-szyb-075x3m-30-srebrna.html