Loading...

Kosmetyki samochodowe

Liczba produktów w ofercie: 144

Pokazano 1-20 z 144 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto zainwestować w kosmetyki samochodowe

Utrzymanie pojazdu w świetnym stanie wymaga sporego wysiłku. Stan utrzymania samochodu jest wizytówką każdego kierowcy. A jego ocena zależy w dużej mierze od nas i stosowania odpowiednich kosmetyków samochodowych. Użycie odpowiednich jest szczególnie ważne w trudnych warunkach zimowych. Poniżej przedstawiamy kilka kategorii produktów, które pomogą utrzymać auto w świetnym stanie i pozwolić na jego przyjemne używanie przez cały rok. 

 

Kategorie kosmetyków samochodowych 

Kosmetyki samochodowe możemy podzielić ze względu na przeznaczenie na kilka kategorii:

  • zapachy samochodowe - odpowiednio dobrany pozwala uprzyjemnić czas spędzony podczas podróży. Ważne jest, by nie był on zbyt intensywny, ani nie zawierał w sobie substancji uczulających. Zapachy samochodowe w naszym sklepie internetowym nie tylko maskują nieprzyjemną woń, ale również ją neutralizują. Topowe produkty są w stanie wydzielać zapach przez 8 do nawet 12 tygodni. MOTO FENEK poleca zapachy samochodowe takich firm jak:

Wunder-Baum: https://motofenek.pl/zapachy-samochodowe/wunder-baum-choinka-new-car.html

Aroma Carhttps://motofenek.pl/aroma-car-polymer-hex-cherry.html

Pamiętajmy, by wszystkie kosmetyki samochodowe używać zgodnie z ich przeznaczeniem. 

 

Generalne czyszczenie auta

Jeżeli szukamy sposobu, aby gruntownie zadbać o nasz samochód lub go wyczyścić, to pomocne może być wykonanie detailingu. Jest to bardzo drobiazgowy i precyzyjny proces, który obejmuje mycie i czyszczenie pojazdu. Będzie przydatny w sytuacji, gdy użycie “zwykłych” kosmetyków samochodowych nie da nam zadowalających rezultatów. Jednakże chcąc uniknąć takich wydatków, warto dbać regularnie o samochód. Cena kosmetyków samochodowych, w porównaniu do ewentualnych kosztów pokrycia uszkodzeń (wymiany elementów na nowe) jest nieporównywalnie mniejsza.