Loading...

Ramki do tablic rejestracyjnych

Liczba produktów w ofercie: 11

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Ramki do tablic rejestracyjnych można zamontować na przód, lub tył pojazdu. Oczywiście posiadają one wszelkiego rodzaju uprawnienia, aby były zgodne z obowiązującymi przepisami w Unii Europejskiej. Są to więc wszelkiego rodzaju numery atestów, oznaczenia wykorzystywane w produkcji tworzywa, kraj pochodzenia, czy też zegar produkcyjny. Dodatkowo zostały one poddane wymagającym testom wytrzymałościowym, dlatego kupując je w naszym sklepie będą Państwo mieli pewność, że posłużą one przez dłuższy czas. Stabilność podczas jazdy zapewnia listwa zatrzaskowa, a do tego utrudnia demontaż ramki przez osoby niepowołane. Istnieje możliwość aby zamontować ją bezpośrednio do zderzaka. Efekt taki można uzyskać używając mocnych wkrętów do przytwierdzenia, uprzednio tworząc 4 miejsca.

Oto ich przykłady w kolorach czarnym i carbon:

LINK: https://motofenek.pl/ramka-tablicy-rejestracyjnej-czarna.html

LINK: https://motofenek.pl/ramka-tablicy-rejestracyjnej-carbon.html

Standardowe ramki samochodowe posiadają wymiary: 535 x 133 mm.

W sklepie MOTO FENEK można kupić również ramki do tablic rejestracyjnych dla pojazdów jednośladowych, takich jak skuter, czy motocykl. Charakteryzuje je kompaktowość, a jednocześnie podobna, solidna jakość wykonania, jak w przypadku samochodów osobowych. Ich rozmiar pasuje do tablic o wymiarach 190 x 150 mm. 

Oto ich przykłady w naszym sklepie:

LINK: https://motofenek.pl/ramka-do-skuterow-czarna.html

LINK: https://motofenek.pl/ramka-do-skuterow-chrom.html

 

Co wybrać dla siebie?

Ważnym dla nas w perspektywie wyboru ramki do tablicy rejestracyjnej jest jej wykonanie. Takim materiałem jest polistyren. Minimalizuje on wszelkiego rodzaju wgniecenia i zapewnia długotrwałą wytrzymałość ramki. W sklepie MOTO FENEK dostępne są warianty kolorystyczne produktów: srebrny, czarny, chromowany, carbon i metalizowany. W rzeczywistości ich kolor może wyglądać minimalnie inaczej, ale to kwestia zależności od światła jakie na nie pada. 

 

Podsumowanie

Jeżeli szukasz ramki do tablic rejestracyjnych, to wiesz już, że można znaleźć w uczciwej cenie produkt wysokiej jakości. Kwestią do ustalenia indywidualnie jest już wybór konkretnego rodzaju obramowania. I co ważne ich zamontowanie nie wymaga zakupienia specjalistycznych narzędzi.