Loading...

Rolety przeciwsłoneczne

Liczba produktów w ofercie: 3

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Zadbaj o komfort pasażerów w słoneczne dni

Wakacje to czas, gdy chcemy odpocząć i złapać trochę słońca. Jednak jego nadmiar może nam bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Duże natężenie światła jest niepożądane w trakcie jazdy. Rolety przeciwsłoneczne to skuteczny i sprawdzony sposób na ochronę w sezonie letnim przed promieniami słonecznymi, także na obniżenie temperatury w samochodzie i ochronę przed przegrzaniem. Takie rozwiązanie pozwala na rzadsze używanie klimatyzacji, co w konsekwencji powoduje mniejsze zużycie paliwa. Rolety przeciwsłoneczne zostały wykonane z materiału PCV. Posiada on właściwości termoplastyczne, a także dużą odporność na niekorzystne czynniki. Rozmiar rolet w naszej ofercie waha się w przedziale od 45 cm do 55 cm. Pozwala to na zastosowanie ich do każdego rodzaju samochodu. Kolejną zaletą zamontowania rolety samochodowej jest zmniejszenie odgłosów dochodzących z zewnątrz pojazdu. Część z nich posiada również funkcję blokady długości, która nie pozwala na przerwanie rolety. Aby używanie ich było intuicyjne, większość z rolet samochodowych zwija się automatycznie po naciśnięciu przycisku. 

 

Charakterystyka samochodowych rolet przeciwsłonecznych

Dzięki przemyślanej konstrukcji i niewysokiej cenie, rolety samochodowe mogą pełnić różne funkcje oraz posiadają różne warianty. Montaż rolety posiadającej haczyki jest bardzo prosty. Jest to możliwe dzięki opcji regulacji ich rozstawienia. Roletę samochodową wystarczy wcisnąć w rant szyby, a następnie zamontować dół rolety do przyssawki, dla lepszej stabilności. Kolejnym powszechnie stosowanym sposobem przy montażu samochodowej rolety przeciwsłonecznej jest użycie dwustronnego rzepu. Przykleja się ją do podszybia. To rozwiązanie jednak nie pozwala na otworzenie drzwi, gdy roleta jest rozwinięta. W niektórych pojazdach klasy premium, rolety samochodowe są zwijane w boczkach drzwi. Takie rozwiązanie daje możliwość obycia się bez konieczności zamontowania uchwytu rolety na szybie. Pozwala to ponadto na uzyskanie świetnego efektu wizualnego, a sama roleta po zwinięciu nie jest widoczna. 

Rolety przeciwsłoneczne w sklepie MOTO FENEK można zakupić w jednej z wersji z silikonowymi przyssawkami, które gwarantują wysoką przyczepność. Poniżej linki do przykładowych dostępnych produktów:

LINK: https://motofenek.pl/roleta-przeciwsloneczna-2x45cm-z-przyssawkami.html

LINK: https://motofenek.pl/roleta-przeciwsloneczna-2x50-cm-z-przyssawkami.html